SÕLTUMATU VOLVO TEENINDUS

Sõltumatu Volvo Teenindus

Teeninduskeskuse hoolduse-, diagnostika-, kereremondi ja värvitöökoja seadmed on kõige kaasaegsemad ning vastavad kõrgematele tehnilistele ja keskkonna-sõbralikkuse standarditele.
 
Teeninduskeskus on varustatud kõikide Volvo mudelite teenindamiseks vajaliku info- ja programmidega erinevate mudelitüüpide kohta, mis omakorda tagavad teostatud tööde kõrge kvaliteedi vastavalt valmistajatehase nõuetele ja standarditele.
 
Teeninduskeskusesse kuulub 28 tõstukit, 2 silla reguleerimisstendi, 2 piduri- ja amorditestrit, 6 keretööde töökohta, 8 värvi- ja ettevalmistuskohta ning kaks ökonoomset ja kiiret otseleek-gaasipõletiga värvikambrit, millest üks on varustatud tõstukiga.
 
Autoteeninduses on lisaks käsipesu kohtadele suure läbilaskevõimega loodust säästev automaatpesula. Kogu pesemiseks kuluv vesi taaskasutatakse, mille tulemusel väheneb vajaliku puhta vee kogus ligi kümme korda. Esindusse asub 330 m2 suurune klientide rehvide hoiustamiseks rehviladu.
 
Inchcape Motors Estonia mehhaanikud ja lukksepad saavad regulaarselt koolitusi, orienteerumaks kiiresti muutuvas mudelite infovoos. Kindlate mudelite hooldamine ja teenindamine ning rahvusvaheline koostöö, toetab töötajate professionaalsust ning 15 aastane kogemus annab kindlustunde automarkide teenindamisele.
 
Klientide mugavamaks ooteajaks on esinduses kolm puhkenurka, pakkumisel on tee ja kohvivalik, WIFI, värsked ajalehed ja mängunurk lastele. Parkimiskohti on esindusel 230.
 
Läike teelt linna sõiduks pakume tööpäeviti tasuta transporti kesklinna ja tagasi. Vaata väljumisaegasid.
 
Inchcape sõltumatu Volvo teeninduse broneerimiskeskuse telefon: 6630 633.


Broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633