SÕLTUMATU VOLVO TEENINDUS

Inchcape Motors Estonia kliendikaardi tingimused

 1. Inchcape Motors Estonia OÜ kliendikaardiga kehtib püsiv allahindlus 5% normaalhinnast kõikidele müüdavatele varuosadele, lisavarustusele, reklaamkingitustele ja teenustele. Täiendavalt pakutakse Inchcape Motors Estonia OÜ kliendikaardi omanikele mitmeid hooajalisi lisasoodustusi.
 2. Kliendikaart ei anna õigust saada täiendavat hinnasoodustust nende kaupade ja teenuste ostmisel, mis on Inchcape Motors Estonia OÜ esinduses tähistatud kui juba soodushinnaga kaup või teenus, st et neile on juba allahindlus esialgsest müügihinnast tehtud.
 3. Inchcape Motors Estonia OÜ kliendikaardi taotluse vormistamisel ja kaardi kättesaamisel peab kaasas olema Eesti Vabariigis kehtiv isikut tõendav dokument. Kliendikaardi taotluse juurde lisatakse ka autopassi koopia. Juriidilise isiku taotlusele lisada B-kaardi koopia.
 4. Inchcape Motors Estonia OÜ kliendikaardi taotlus tuleb täita täielikult ja esitada ainult tõeseid andmeid. Väärandmete esitamisel või nende hilisemal tuvastamisel on Inchcape Motors Estonia OÜ'l õigus kliendikaart tühistada, kusjuures kliendikaarditasu ei tagastata.
 5. Kliendiandmete muutumisel (kontaktisikute, auto kasutajad ja autod jne) palume teavitada Inchcape Motors Estonia OÜ-d aadressil info[ät]inchcape.ee.
 6. Koos taotluse esitamisega tuleb tasuda kliendikaarditasu 6,4 eurot va eripakkumiste korral.
 7. Kliendikaart on personaalne ja seda ei tohi anda kasutamiseks teistele isikutele. Kliendikaardi väärkasutamisel kaart konfiskeeritakse. Isiku tuvastamiseks võib teenindaja küsida isikut tõendavat dokumenti. Soodustus kehtib ainult kliendikaardi esitamisel enne tasumist!
 8. Kliendikaardi soodustused hakkavad kehtima kliendikaardi väljastamise hetkest.
 9. Kliendikaart kehtib kaks aastat. Kliendikaardi pikendamiseks tuleb täita uus kehtiv taotlusvorm ja allkirjastatult esitatud Läike tee infoletti. Kaarditasu uuesti tasuma ei pea.
 10. Kliendikaardi taotluse vormi on võimalik eelnevalt täita ka aadressil www.inchcape.ee/kliendikaart. Kliendikaart väljastatakse esinduses peale kaardi eest tasumist.
 11. Kliendikaardi kaotamise või leidmise korral tuleb teatada sellest infotelefonil 6630 600 või e-posti aadressil info[at]inchcape.ee ja kliendikaart suletakse.
 12. Inchcape Motors Estonia OÜ'l on õigus teha ühepoolseid muudatusi kliendikaardi tingimustes, millest teavitatakse www.inchcape.ee veebilehe kaudu.
 13. Kliendikaardi taotlemisel esitatud isikuandmed on kaitstud ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele käesolevates tingimustes näidatud andmete kogumise, analüüsimise ja kokkuvõtete tegemise eesmärkidel, samuti kliendikaardi kasutajale suunatud pakkumiste tegemiseks.

 


Broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633